Serdecznie witamy na stronie internetowej parafii Ostojów.

MODLITWA DO ŚWIĘTEGO ALOJZEGO ORIONE

Przenajświętsza Trójco, Ojcze, Synu i Duchu Swięty, uwielbiam Cię i dzięki Ci składam za bezgraniczną miłość, jaką wlałeś w serce świętego Alojzego Orione, dając nam w nim apostoła miłosierdzia, ojca ubogich i dobroczyńcę cierpiących i opuszczonych.

Udziel nam łaski, abyśmy mogli naśladować miłość gorącą i ofiarną, jaką on żywił ku Tobie i Najświętszej Dziewicy, ku Kościołowi i Ojcu Swiętemu, ku wszystkim stroskanym.

Za jego zasługami i wstawiennictwem udziel nam tego, o co prosimy, abyśmy mogli doświadczać Twojej Boskiej Opatrzności. Amen.

Chwała Ojcu...

„Jezus przechodzi dzisiaj pośród nas...”

Radosnego oczekiwania i gotowości Na przyjęcie Bożego Syna do swego życia,Mocy Ducha Świętego, Który pomoże nam uwielbiać BogaI zasiewać ziarno pokoju wśród Bliskich,Wielu darów Bożych w Nowym 2017 Roku!

Życzą

ks. Proboszcz wraz z Redakcją strony.

środa,
18 stycznia 2017