Serdecznie witamy na stronie internetowej parafii Ostojów.

MODLITWA DO ŚWIĘTEGO ALOJZEGO ORIONE

Przenajświętsza Trójco, Ojcze, Synu i Duchu Swięty, uwielbiam Cię i dzięki Ci składam za bezgraniczną miłość, jaką wlałeś w serce świętego Alojzego Orione, dając nam w nim apostoła miłosierdzia, ojca ubogich i dobroczyńcę cierpiących i opuszczonych.

Udziel nam łaski, abyśmy mogli naśladować miłość gorącą i ofiarną, jaką on żywił ku Tobie i Najświętszej Dziewicy, ku Kościołowi i Ojcu Swiętemu, ku wszystkim stroskanym.

Za jego zasługami i wstawiennictwem udziel nam tego, o co prosimy, abyśmy mogli doświadczać Twojej Boskiej Opatrzności. Amen.

Chwała Ojcu...

Nabożeństwa Majowe w zwykłe dni o godzinie 17:00 a w Niedziele i Uroczystości o 16:30

Modlitwa w intencji Misji Świętych w naszej parafii w dniach 17-23 czerwca 2017

• Boże, nasz Ojcze, Stworzycielu nieba i ziemi. Dziękujemy Ci, za Zycie i powołanie do wspólnoty Kościoła.Prosimy  Cię  o błogosławieństwo dla Misji Świętych, aby były dniami  przemiany  naszej  parafii.  Niech  ten  czas będzie błogosławiony dla wszystkich, niech będzie darem łaski i miłosierdzia.
  • Panie, Jezu Chryste,  Królu wieków. Pragniemy, abyśmy wszyscy doszli do poznania prawdy i zostali zbawieni. Otwórz nasze umysły na Twoje słowa, które do nas kierujesz, abyśmy potrafili wprowadzać je w nasze codzienne życie. Pomóż nam być świadkami Twojej miłości i przebaczenia dla tych, wśród których żyjemy. Dopomóż nam przygotować się do Misji Świętych, aby wszyscy twoi wyznawcy żyli, jak prawdziwi wyznawcy miłości i przebaczenia.
  • Duchu Święty! Pomagaj misjonarzom, aby przez Misje Święte zostało odnowione duchowe oblicze naszej parafii. Niech  Boskie Słowo  przez  nich  głoszone oświeci nas i pouczy, uzdrowi i wzmocni, uświęci i zbawi. Niech ten czas stanie się łaską powrotu do miłości Ojca, który nieustannie czeka na swoje dzieci. Spraw, abyśmy byli prawdziwą wspólnotą Kościoła, mieli jedno serce i jednego ducha.
  • Maryjo! Matko Nieustającej Pomocy, bądź Matką tych Świętych Misji  i razem ze świętymi patronami naszymi wspieraj nas swoim wstawiennictwem u Boga. Amen.

wtorek,
23 maja 2017