Serdecznie witamy na stronie internetowej parafii Ostojów.

MODLITWA DO ŚWIĘTEGO ALOJZEGO ORIONE

Przenajświętsza Trójco, Ojcze, Synu i Duchu Swięty, uwielbiam Cię i dzięki Ci składam za bezgraniczną miłość, jaką wlałeś w serce świętego Alojzego Orione, dając nam w nim apostoła miłosierdzia, ojca ubogich i dobroczyńcę cierpiących i opuszczonych.

Udziel nam łaski, abyśmy mogli naśladować miłość gorącą i ofiarną, jaką on żywił ku Tobie i Najświętszej Dziewicy, ku Kościołowi i Ojcu Swiętemu, ku wszystkim stroskanym.

Za jego zasługami i wstawiennictwem udziel nam tego, o co prosimy, abyśmy mogli doświadczać Twojej Boskiej Opatrzności. Amen.

Chwała Ojcu...

wtorek,
03 maja 2016

(124. dzień roku)

Święta

Wtorek. Uroczystosc Najswietszej Maryi Panny Królowej Polski, Glównej Patronki Polski.

Liczba wyświetleń strony: