Serdecznie witamy na stronie internetowej parafii Ostojów.

MODLITWA DO ŚWIĘTEGO ALOJZEGO ORIONE

Przenajświętsza Trójco, Ojcze, Synu i Duchu Swięty, uwielbiam Cię i dzięki Ci składam za bezgraniczną miłość, jaką wlałeś w serce świętego Alojzego Orione, dając nam w nim apostoła miłosierdzia, ojca ubogich i dobroczyńcę cierpiących i opuszczonych.

Udziel nam łaski, abyśmy mogli naśladować miłość gorącą i ofiarną, jaką on żywił ku Tobie i Najświętszej Dziewicy, ku Kościołowi i Ojcu Swiętemu, ku wszystkim stroskanym.

Za jego zasługami i wstawiennictwem udziel nam tego, o co prosimy, abyśmy mogli doświadczać Twojej Boskiej Opatrzności. Amen.

Chwała Ojcu...

Rycerze Kolumba informują

W związku z prośbami odnośnie różańca Rycerzy Kolumba poniżej znajduje się odnośnik do pobrania

Kliknij tutaj