Serdecznie witamy na stronie internetowej parafii Ostojów.

Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, ci już martwe; niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności. Radosnych Świąt w gronie rodzinnym

Życzy Rekacja

Zacni Bracia w Rycerstwie oraz Siostry i Bracia w Wierze!

Serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu i uczestnictwo w Pierwszej Rodzinnej Drodze Krzyżowej na terenie naszej pięknej Parafii.

Wierzę , że praca i czas poświęcony w przygotowanie tej uroczystości przyniósł wszystkim wiele radości .

Jedność w działaniu, w wierze i w pracy to jedna z głównych doktryn Zakonu Rycerzy Kolumba , kolejny raz mamy okazję doświadczyć prawdziwości i zasadności naszych reguł.

Vivat Jezus!

Roman Hawliczek

Rycerze Kolumba Parafii Ostojów

Rycerze Kolumba zapraszają mężczyzn do przyłączenia się do nas i dania nam możliwości skorzystania ze swojej wiedzy , doświadczenia i energii życiowej.

Na pożytek Społeczności Parafialnej i Chwałę Pana.

VIVAT JEZUS!

sobota,