Serdecznie witamy na stronie internetowej parafii Ostojów.

MODLITWA DO ŚWIĘTEGO ALOJZEGO ORIONE

Przenajświętsza Trójco, Ojcze, Synu i Duchu Swięty, uwielbiam Cię i dzięki Ci składam za bezgraniczną miłość, jaką wlałeś w serce świętego Alojzego Orione, dając nam w nim apostoła miłosierdzia, ojca ubogich i dobroczyńcę cierpiących i opuszczonych.

Udziel nam łaski, abyśmy mogli naśladować miłość gorącą i ofiarną, jaką on żywił ku Tobie i Najświętszej Dziewicy, ku Kościołowi i Ojcu Swiętemu, ku wszystkim stroskanym.

Za jego zasługami i wstawiennictwem udziel nam tego, o co prosimy, abyśmy mogli doświadczać Twojej Boskiej Opatrzności. Amen.

Chwała Ojcu...

Adoracja

W każdy czwartek wielkiego postu adoracja ciszy Najświętszego Sakramentu od godziny 17:30 do 21:00

Spowiedź Wielkanocna

W naszej parafii spowiedź wielkanocna odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2017r.

Od 9:00 do 12:00 Msze święte  9:30 11:00 po południu spowiedź od godziney 16:30 do 18:00

Msza święta o godzinie 17:00

Nauki będzie głosił ks. Andrzej Molendowski